neljapäev, 17. veebruar 2011

„Noored dialoogis poliitikutega“ Uus veebiportaal

Portaal avaneb, kui klikid pealkirjal!

1 kommentaar:

 1. Projekti „Noored dialoogis poliitikutega“ raames avati täna veebiportaal www.valitsejad.eu, eesmärgiga tihendada noorte ja poliitikute vahelist aktiivset ja sisutihedat dialoogi.

  Portaal annab ülevaate poliitiku eluloost, tegevustest, publikatsioonidest ning sotsiaalmeedia sissekannetest. Portaali vahendusel on võimalik esitada riigikogu- ja valitsuse liikmetele päringud ning algatada foorumis diskussioone ühiskonnaelu aktuaalsetel teemadel. Lisaks on portaalist kättesaadavad lugemismaterjalid kodanikühiskonna ja osalusdemokraatia kohta.

  www.valitsejad.eu on mõeldud eelkõige noortele vanuses 15 – 25 aastat, kellele soovime senisest enam sõna anda. Portaalis kaasalöömiseks ei ole vaja riigiteaduste eriharidust, vaid huvi ühiskonna vastu – olgu sinu nišiks sport, kultuur, loomakaitse, keskkond, ettevõtlus või teadus!

  Ootame Teie aktiivset osavõttu veebiportaali tutvustamisel noortele. Kuna portaal on edasiarendamisel, on oodatud ka teiepoolsed kommentaarid ja ettepanekud.

  Oleme tänulikud, kui saadate teavituskirja edasi oma organisatsiooni liikmetele ning võimlusel viitate valitsejad.eu portaalile oma koduleheküljel. Bänneri soovi korral pöörduge alloleva kontakti poole.  Valitsejad.eu meeskonna nimel

  Heli Laarmann

  Poliitikauuringute Keskus Praxis

  heli.laarmann@praxis.ee

  +372 640 8007

  VastaKustuta