esmaspäev, 7. november 2011

„ Elu ilma füüsilise toiduta. Millist energiat on vaja , et Minu keha oleks tasakaalus?“

1 kommentaar:

 1. Kohtumisõhtu: „ Elu ilma füüsilise toiduta. Millist energiat on vaja , et Minu keha oleks tasakaalus?“

  Õhtut juhib: Kalju Paldis

  Toimumiskoht: Pärnu Keskraamatukogu, Akadeemia 3

  Toimumisaeg: Neljapäev, 10 november, kell 18.30-20.30

  Osalustasu: 8€ võib üle kanda: SEB a/a 10220095828012 ,Enesetäiendajate Selts . Selgitusse " 10 nov. + üritusele tulija nimi". Tasuda võib ka sularahas vahetult enne ürituse algust. Palun täpne raha.

  Kalju Paldis on Eestis tuntud geobioloog - nõustajana. Energoinformatsiooni lugemise fenomen avaldus Paldisel ootamatul moel kümne aasta eest. Mees oli tolleks hetkeks tervenenud haigusest ja hakanud elule uue pilguga vaatama. Selle tulemusel oskab Kalju suhtelistelt täpselt öelda, mis mingis ruumis toimus mõni aasta või kasvõi aastasadu tagasi ning kontrollimisel on paljud Kalju nägemused osutunud tõeseks. Lisaks sellele, et mees reaalselt ajab välja vaime kummitavatest majadest, kus peale Kalju tegemisi inimesed juba järgmisel päeval jälle rahus magada saavad, on mees läinud üle päikesetoidule. . .

  51-aastase Kalju Paldise ainsaks söögiks on poole aasta jooksul olnud mahl ja vesi. Tahkest toidust loobunud mees lubab, et ei söö enam kunagi ja kavatseb kõige selle juures elada 115 aastaseks. Väidetavalt ammutab ta energiat otse kõiksusest.

  Selleks, et universumi teadmised ja sealt saadavad sõnumid ainult Kalju maailma ei jääks, kutsub ta huvilisi vestlusõhtutele . Meie ühisest universumi väljast võtab ta vastu teadmisi ja jagab neid kõigiga. Meie maailmad kõnelevad koos.

  Need vestlused tulevad kohapealsest ajahetkest ja sellesse vaatamisest. Ajahetk hakkab meiega vestlema...

  Õhtu teema käsitluses pakub Kalju oma teadmisi energiatoidust, kuidas läbi selle saab keha ja kehaväli kõik vajalikud komponendid kehale.

  Jagab teadmisi kuidas vähendada füüsilise toidu osakaalu, tervendada toidu energiaid ennem tarvitamist jne...

  Lisaks praktilised, energeetilised ja füüsilised nõuanded-harjutused .

  Kalju Paldise soovitus : Viige juba varem mõtted selle teema lainele,mida tee sellel eluetapil tahate muuta või luua. Siis hakkab teadvus pakkuma huvitavaid vastuseid!

  Kalju Paldise tegemistest saab rohkem infot tema kodulehelt www.energoman.ee ja eravastuvõtu soovijad saavad temaga isiklikult kokkuleppida telefonil 5018260 Kalju Paldis

  Kõik huvilised oodatud!

  NB! Loe ka pendlikursusest ja Riia reisist.

  Korraldamisinfo tel. 5295717 Malle

  info: tel. 5295717

  http://www.enesetaiendajad.ee/

  VastaKustuta