esmaspäev, 7. märts 2011

Tulekul on noortekoolitus "Aga miks? Seks! Ehk mis tegelikult toimub?"

1 kommentaar:

 1. Tere!

  Edastan Eesti Seksuaaltervise Liidu korraldatava noortekoolituse „Aga miks? Seks! Ehk mis tegelikult toimub?“ kutse.
  Palun infot levitada noorte seas.

  Teate edastas
  Jaanika Palm
  Peaekspert (välis- ja avalikud suhted, rahvusvaheline noorsootöö)
  Eesti Noorsootöö Keskus
  Uuslinna 10, 11415 Tallinn
  Tel: 7350 389
  Mob: 5563 5529
  E-post: jaanika.palm@entk.ee
  Veeb: www.entk.ee

  [entk_logo_kompakt_rgb]
  Iga noor on väärtus.
  Tulevik tehakse täna.

  Tulekul noortekoolitus "Aga miks? Seks! Ehk mis tegelikult toimub?"

  Eesti Seksuaaltervise Liit ootab aktiivseid 15-24 aastaseid noori koolitusele "Aga miks? Seks! Ehk mis tegelikult toimub?" I osa. Koolitus toimub 11.-13. märts Pärnumaal. Registreerimise tähtaeg on pühapäev, 6. märts. Koolitus on tasuta.

  Koolitus põhineb noorelt noortele mitteformaalsel õppemeetodil. Kasutatakse interaktiivseid mänge, grupitöid, simulatsioone. Koolitusel osalejad saavad sõna sekka öelda ja oma arvamust avaldada. Koolituse esimene osa keskendub identiteedile, seksuaalsusele ja selle rollile meedias.
  Koolituse eesmärk on anda noortele esmatasandi teadmised seksuaaltervisest ja luua seeläbi võrgustik noorte seas, kes on valmis omandatud teadmisi ja väärtusi jagama teiste eakaaslastega. Osalejatele kaetakse majutus, toitlustus ja transpordikulud.

  Osalemiseks tuleb täita avaldus, mille leiab Eesti Seksuaaltervise Liidu kodulehelt: http://www.amor.ee/80104 ning saata e-mailile: annika@lightlove.eu

  Koolitust rahastab Eesti Haridus- ja Teadusministeerium.
  Eesti Seksuaaltervise Liit (ESTL) alustas oma tööd 1994. aastal Eesti Pereplaneerimise Liidu nime all, 2005. aastast alates on organisatsiooni nimeks Eesti Seksuaaltervise Liit. Eelmisel aastal tähistas ESTL oma 15. tegutsemisaastat. Alates 1995. aastast on ESTL Rahvusvahelise Pereplaneerimise Föderatsiooni (IPPF) liige. Eesti Seksuaaltervise Liidu missioon on kõikide inimeste seksuaal- ja reproduktiivtervise edendamine ning seksuaalsete ja reproduktiivsete õiguste kaitsmine Eestis, seksuaaltervise kohta informatsiooni ja heatasemeliste teenuste kättesaadavuse tagamine.

  Lisainfo:
  Kristel Peikel
  Eesti Seksuaaltervise Liit
  E-mail: kristel@amor.ee
  GSM: 5156329
  www.amor.ee

  VastaKustuta