neljapäev, 23. september 2010

Kutsume esitama Pärnumaa kodanikuühiskonna 2010. aasta parimate tegijate kandidaate!

1 kommentaar:

 1. Kutsume esitama Pärnumaa kodanikuühiskonna 2010. aasta parimate tegijate kandidaate!

  Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus koostöös Pärnu Maavalitsuse ja Pärnumaa Omavalitsuste Liiduga soovib tunnustada Pärnumaa kodanikuühiskonna parimaid tegijad.  Aasta tegijate väljaselgitamise eesmärk on teadvustada kodanikualgatuse rolli ja tugevdada kodanikuühiskonna tavasid Pärnumaal.  Aasta parima tunnustuse pälvivad eraisikud või organisatsioonid, kes on aktiivsed kodanikuühiskonna eestvedajad või toetajad või kelle tegevuse tulemusena toimuvad Pärnumaa kodanikuühiskonnas märkimisväärseid arengud.

  2010. aasta tunnustamise kategooriad:

  Parim kodanikeühendus (MTÜ, SA, seltsing)

  Parim vabatahtlik

  Parim kodanikualgatust toetav äriühing

  Parim kodanikualgatust toetav kohalik omavalitsus

  Pärnumaa Kodanikuühiskonna aasta tegu 2010  Aasta teo valikul juhtmõtteks on - koostöö. Esmapilgul tunduv väikene tegu või algatus võib esile kutsuda olulisi muutusi ühiskonnas. Soovime esile tuua ühenduste poolt algatatud tegevus, mis on 2010 aastal tõstnud Pärnumaal ühiskonna sidusust ja on sündinud läbi erinevate partnerite koostöö.  Kandidaadi ülesseadjal palume esitada:

  Argumenteeritud kirjalik põhjendus kandidaadi kohta, mis sisaldab kuni kolme head näidet kandidaadi tegevusest kodanikualgatuse toetajana, kandidaadi kontaktandmeid (telefon, postiaadress)

  ja kandidaadi esitaja kontaktandmed (telefon, e-post).  Ettepanekud kandidaatide kohta palume esitada kirjalikult e-posti teel hiljemalt 1. novembriks

  aadressil: info@peak.ee. või saata posti aadressil: Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Akadeemia 2, 80010 Pärnu.

  Kõik esitatud kandidaadid kutsutakse 27. novembril toimuvale kodanikuühiskonna pidulikule vastuvõtule, kus toimub aasta parimate tegijate tunnustamine.

  Lisainfo:

  Krista Habakukk

  Tel: 445 5555

  krista@peak.ee

  www.peak.ee

  VastaKustuta